Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

More Than Words Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

More Than Words Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

ουντ
More Than Words Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες More Than Words Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

More Than Words από Xerjoff είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. More Than Words κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Το άρωμα περιέχει Ολίβανο, λάβδανο, Ζωϊκό Άμπερ, Νότες φρούτων, νότες ξύλων, Ανατολίτικες νότες, Ουντ και Νότες Ανθών.

Ολίβανο λάβδανο Ζωϊκό Άμπερ Νότες φρούτων νότες  ξύλων Ανατολίτικες νότες Ουντ Νότες Ανθών

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about More Than Words by Xerjoff.

More Than Words Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff More Than Words fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff More Than Words, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει More Than Words by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για More Than Words by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens L`Occitane en Provence Eau des Baux Krizia Moods by Krizia Uomo Montale Patchouli Leaves Montale Vetiver Des Sables Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Dead Sexy Pierre Cardin Pierre Cardin Collection Cedre-Ambre Ella Mikao Yujin Men Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Police Police Gold Wings Montale Full Incense Teufels Kuche Patchouly Incubus