Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Nio Xerjoff για άνδρες

Nio Xerjoff για άνδρες

Nio Xerjoff για άνδρες Εικόνες

Nio από Xerjoff είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Nio κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, Περγαμόντο και νότες πρασίνου; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, Κάρδαμο, ροζ πιπέρι και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι βετιβέρ, πατσουλί, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

νερόλι Περγαμόντο νότες πρασίνου

μοσχοκάρυδο Κάρδαμο ροζ πιπέρι γιασεμί

βετιβέρ πατσουλί ξύλο γκουαϊακ Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nio by Xerjoff.

Nio Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Nio fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Nio, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nio by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nio by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Armand Basi In Blue D`Orsay Le Dandy Jo Malone Nutmeg & Ginger Acqua di Biella Baraja Hermes Hermessence Paprika Brasil Breil Milano Breil Milano Fragrance for Man Mandarina Duck Mandarina Duck Man Esteban Colere d`Epices Parfumerie Generale Bois de Copaiba Susanne Lang Cashmere Les Fleurs De Bach Vivacite(s) de Bach Vero Profumo onda eau de parfum