Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Oesel Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Oesel Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Oesel Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Oesel Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Oesel από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Oesel κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, μιμόζα και Λευκά άνθη; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και άνθη ταμπάκου.

Πετιτ γκρέιν άνθος πορτοκαλιού Αφρικής λεμόνι

γιασεμί τριαντάφυλλο μιμόζα Λευκά  άνθη

πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι άνθη ταμπάκου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oesel by Xerjoff.

Oesel Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Oesel fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Oesel, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oesel by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oesel by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Van Cleef & Arpels First Love Ayala Moriel Ayala Fragonard Belle de Nuit Ted Lapidus Lapidus Woman Avon Far Away Fred Hayman Touch Lolita Lempicka Si Lolita Ted Baker Secondscent Floris Snow Rose Calvin Klein Euphoria Eau de Toilette M. Micallef Night Aoud Gres Cabotine Gold