Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο « Ομάδες

Oroville Xerjoff για άνδρες

Oroville Xerjoff για άνδρες

Oroville Xerjoff για άνδρες Εικόνες

Oroville από Xerjoff είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Oroville κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Χαμομήλι, φασκόμηλο και πορτοκάλι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, νερόλι, ταμπάκο και γάλβανο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Χαμομήλι φασκόμηλο πορτοκάλι

Γαρύφαλλο άνθος πορτοκαλιού Αφρικής νερόλι ταμπάκο γάλβανο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Oroville by Xerjoff.

Oroville Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Oroville fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Oroville, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Oroville by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Oroville by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Givenchy Insense Ultramarine Sport Tommy Hilfiger T Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Collistar Benessere Aveda Chakra 6 Intuition Gap The Visionary Jeanne Arthes Love Generation Freedom Fred Hayman Hollywood for Men Animale Chaleur d`Animale pour Homme Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Profumi del Forte Tirrenico Demeter Fragrance Black Russian