Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Regio Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Regio Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Regio από Xerjoff είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Regio κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, ανθη λεμονιας και Λεβάντα; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Γεράνι, Υλάνγκ Υλάνγκ, Κάρδαμο, τριαντάφυλλο και κορόμηλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί, Βανιλια και Αμπρετη (Μολόχα).

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ ανθη λεμονιας Λεβάντα

Γαρύφαλλο Γεράνι Υλάνγκ Υλάνγκ Κάρδαμο τριαντάφυλλο κορόμηλο

Μόσχος πατσουλί Βανιλια Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Regio by Xerjoff.

Regio Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Regio fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Regio, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Regio by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Regio by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Fendi Fendi Theorema Leggero Avon Black Suede Touch Krizia Time Woman Serge Lutens Mandarine Mandarin Lorenzo Villoresi Piper Nigrum Susanne Lang Red Ginger Caron Poivre Roxana Illuminated Perfume Chocolate: Figure 6: Epices Parfumerie Generale Private Collection Querelle Yves Rocher Aztek Kristen Michele Epice Orientale Rose en Bos Dark Heart