Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Shingl Xerjoff για γυναίκες

ρούμι
απαλό πικάντικο
Shingl Xerjoff για γυναίκες Εικόνες

Shingl από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Shingl κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Βασιλικός, Γλυκάνισο και Αρτεμισία; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, ρούμι, πατσουλί και Βέτιβερ; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Περγαμόντο Βασιλικός Γλυκάνισο Αρτεμισία

ίριδα ρούμι πατσουλί Βέτιβερ

Βανίλια Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shingl by Xerjoff.

Shingl Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Shingl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Shingl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shingl by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shingl by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Celine Celine Oriental Summer Tous Tous Man Salvador Dali Dalimania Jean Desprez Bal a Versailles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Burnt Sugar Fresh Tobacco Caramel The Body Shop Activist Jardin de France Ambree Houbigant Monsieur Musk Lucien Lelong Sirocco Ava Luxe Madame X David & Victoria Beckham Intimately Yours Men