Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Star Musk Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Star Musk Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Star Musk Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Star Musk από Xerjoff είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Star Musk κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Νότες Ανθών και Κεχριμπάρι; οι μεσαίες νότες είναι πατσουλί, σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, ίριδα, Γαρύφαλλο και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια, σανδαλόξυλο, οποπονάξ και Βενζόη.

Μανταριν ορανζ Νότες Ανθών Κεχριμπάρι

πατσουλί σανδαλόξυλο Βέτιβερ ίριδα Γαρύφαλλο Κανέλα

Μόσχος Βανίλια σανδαλόξυλο οποπονάξ Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Star Musk by Xerjoff.

Star Musk Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Star Musk fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Star Musk, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Star Musk by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Star Musk by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Angel Schlesser Angel Schlesser Essential Nina Ricci Premier jour Lucky Day Al-Rehab Maysoon Esprit Life by Esprit Marc Jacobs Daisy Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Baldinini Baldinini Parfum Glace Annayake Annayake Pour Elle Light Parfums de Coeur Skin Musk Monotheme Fine Fragrances Venezia Ibiza Nightflowers Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme