Σχεδιαστές » T-Z » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Uden Xerjoff για άνδρες

ρούμι
καφές
Uden Xerjoff για άνδρες Εικόνες

Uden από Xerjoff είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Uden κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Εσπεριδοειδή και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ξύλο γκουαϊακ, ρούμι, τριαντάφυλλο και σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Καφές, Βανίλια, Μόσχος και Ζωϊκό Άμπερ.

γκρειπ φρουτ Εσπεριδοειδή λεμόνι

ξύλο γκουαϊακ ρούμι τριαντάφυλλο σανδαλόξυλο

Καφές Βανίλια Μόσχος Ζωϊκό Άμπερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Uden by Xerjoff.

Uden Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Uden fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Uden, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Uden by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Uden by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Cacharel Amor pour Homme Sunshine Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Gant Gant Summer 2009 Parfumerie Generale PG11 Harmatan Noir Diptyque L`Eau de Tarocco D`Orsay Chevalier d'Orsay Yachtsman Zanzibar Coty Avatar Brooksfield B. Green Arno Sorel Shaman Extreme Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010