Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Warda Al Oud Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Warda Al Oud Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

ουντ
Warda Al Oud Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Warda Al Oud Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Warda Al Oud Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Warda Al Oud από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Warda Al Oud κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Η νότα κορυφής είναι Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο Βουλγαρίας, τριαντάφυλλο Δαμασκού και Oσμανθός; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Ουντ.

Περγαμόντο

γιασεμί τριαντάφυλλο Βουλγαρίας τριαντάφυλλο Δαμασκού Oσμανθός

Βανίλια Κεχριμπάρι Μόσχος Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Warda Al Oud by Xerjoff.

Warda Al Oud Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Warda Al Oud fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Warda Al Oud, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Warda Al Oud by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Warda Al Oud by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Avon Little Black Dress Ayala Moriel Gigi Escentric Molecules Molecule 02 Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Lucien Lelong Sirocco Compagnia Delle Indie Africa Desert Tobacco Queen Latifah Queen by Queen Latifah Nez a Nez L’Hetre Reve Parfum d`Empire Wazamba L`Erbolario Ambraliquida Dolce&Gabbana The One Gentleman Laura Mercier Ambre Passion Elixir