Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

XXY Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

XXY Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

XXY Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

XXY από Xerjoff είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. XXY κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι Υλάνγκ Υλάνγκ, γιασεμί, ίριδα και πιπέρι μαύρο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Βέτιβερ, σανδαλόξυλο, λάβδανο, Βανίλια και Μόσχος.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ ροδάκινο

Υλάνγκ Υλάνγκ γιασεμί ίριδα πιπέρι μαύρο

πατσουλί Βέτιβερ σανδαλόξυλο λάβδανο Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about XXY by Xerjoff.

XXY Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff XXY fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff XXY, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει XXY by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για XXY by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Salvador Dali Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Caron Narcisse Noir Prince Matchabelli Ginger Lotus Czech & Speake Dark Rose Kate Moss Vintage The Party The Garden Party Frangipane Ayala Moriel Tamya Tauer Perfumes 09 Orange Star Lulu Castagnette Les Petites Folies 00:10 Benefit So Hooked on Carmella