Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Zanzibar (Najaf) Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

ουντ
ταμπάκο
Zanzibar (Najaf) Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Zanzibar (Najaf) Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Zanzibar (Najaf) από Xerjoff είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Zanzibar (Najaf) κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Το άρωμα περιέχει Ουντ, νότες πρασίνου, Oσμανθός, Κέδρος, πατσουλί, σανδαλόξυλο, Βανίλια, σπόρος Τόνκα, Μόσχος και ταμπάκο.

Ουντ νότες πρασίνου Oσμανθός Κέδρος πατσουλί σανδαλόξυλο Βανίλια σπόρος Τόνκα Μόσχος ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zanzibar (Najaf) by Xerjoff.

Zanzibar (Najaf) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Zanzibar (Najaf) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Zanzibar (Najaf), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zanzibar (Najaf) by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zanzibar (Najaf) by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Salvador Dali Laguna Homme Chanel Bois des Iles Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Avon Tomorrow for Men Cartier Must Cartier Pour Homme Essence Jean Patou Sira des Indes Annick Goutal Musc Nomade Karl Lagerfeld Kapsule Woody Scents of Time Ankh Byredo Bal d'Afrique Rasasi Amber Oudh Ralph Lauren Extreme Polo Sport