Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Zanzibar (Najaf) Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

Zanzibar (Najaf) Xerjoff για γυναίκες και άνδρες

ουντ
ταμπάκο
Zanzibar (Najaf) Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Zanzibar (Najaf) Xerjoff για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Zanzibar (Najaf) από Xerjoff είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Zanzibar (Najaf) κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Chris Maurice. Το άρωμα περιέχει Ουντ, νότες πρασίνου, Oσμανθός, Κέδρος, πατσουλί, σανδαλόξυλο, Βανίλια, σπόρος Τόνκα, Μόσχος και ταμπάκο.

Ουντ νότες πρασίνου Oσμανθός Κέδρος πατσουλί σανδαλόξυλο Βανίλια σπόρος Τόνκα Μόσχος ταμπάκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zanzibar (Najaf) by Xerjoff.

Zanzibar (Najaf) Σχόλια Αρωμάτων

Zanzibar (Najaf) by Xerjoff 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Xerjoff Zanzibar (Najaf) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Xerjoff Zanzibar (Najaf), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zanzibar (Najaf) by Xerjoff. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zanzibar (Najaf) by Xerjoff αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Balenciaga Rumba Nikos Nikos Tom Ford Bois Rouge Yves Rocher Hoggar Montale Aoud Red Flowers Halle Berry Halle ID Parfums Le Temps de Reines Serge Lutens Borneo 1834 Fragonard Zizanie Montale Louban Strellson Strellson No 1 Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Roots