Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

Cabo Yachtsman για γυναίκες και άνδρες

Cabo Yachtsman για γυναίκες και άνδρες

θαλασσινό
απαλό πικάντικο
Cabo Yachtsman για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Cabo Yachtsman για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Cabo Yachtsman για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Cabo Yachtsman για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Cabo Yachtsman για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Cabo Yachtsman για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Cabo Yachtsman για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cabo από Yachtsman είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι John Verde. Το άρωμα περιέχει Μπαμπού, θαλασσινό νερό, μανταρίνι, φασκόμηλο, ξύλο τικ, πατσουλί και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Μπαμπού θαλασσινό νερό μανταρίνι φασκόμηλο ξύλο τικ πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cabo by Yachtsman.

Cabo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yachtsman Cabo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yachtsman Cabo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cabo by Yachtsman. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cabo by Yachtsman αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Marc Jacobs Splash - The Pear 2008 Joop! Joop! Homme Hot Summer 2008 Avon 60's Mod Vero Profumo kiki L`Erbolario Legni Fruttati Corine de Farme Witch Irma Sage Machado Amber & Carnelian Tonatto Profumi M'amo Avon Blue Rush Intense Detaille Miles Vero Profumo kiki eau de parfum Carol`s Daughter Mango Melange