Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

April Violets Yardley για γυναίκες

April Violets Yardley για γυναίκες

April Violets Yardley για γυναίκες Εικόνες April Violets Yardley για γυναίκες Εικόνες

April Violets από Yardley είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, πελαργόνιο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Μόσχος.

Βιολέτα

γιασεμί πελαργόνιο κρίνο της κοιλάδας

Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about April Violets by Yardley.

April Violets Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yardley April Violets fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yardley April Violets, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει April Violets by Yardley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για April Violets by Yardley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Halloween Halloween Sun Azzaro Azzaro Couture Guerlain Idylle Emilio Pucci Vivara Black Edition CnR Create Gemini Pacifica Malibu Lemon Blossom Yosh Winter Rose Campos de Ibiza Flor de Almendra Henri Bendel Rare Mimosa Orla Kiely Orla Kiely Versace Vanitas