Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

English Lavender Yardley για γυναίκες

English Lavender Yardley για γυναίκες

English Lavender Yardley για γυναίκες Βίντεο English Lavender Yardley για γυναίκες Βίντεο
English Lavender Yardley για γυναίκες Εικόνες English Lavender Yardley για γυναίκες Εικόνες English Lavender Yardley για γυναίκες Εικόνες

English Lavender από Yardley είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για γυναίκες. English Lavender κυκλοφόρησε το έτος 1913. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Ευκάλυπτος, Λεβάντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο, Κέδρος και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος και βρύα δριός.

δεντρολίβανο Ευκάλυπτος Λεβάντα Περγαμόντο

φασκόμηλο Κέδρος Γεράνι

σπόρος Τόνκα Μόσχος βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about English Lavender by Yardley.

English Lavender Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yardley English Lavender fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yardley English Lavender, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει English Lavender by Yardley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για English Lavender by Yardley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Homme Giorgio Armani Emporio Remix for Him Alviero Martini Geo Uomo Penhaligon`s English Fern Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Cinnamon Tous Tous In Heaven Him Bob Mackie Mackie for Men Weil Weil Pour Homme Zara Zara Collection Man Creed Royal Scottish Lavender Adidas Adidas Active Bodies CnR Create Taurus for Men