Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

English Rose Yardley για γυναίκες

English Rose Yardley για γυναίκες

English Rose Yardley για γυναίκες Βίντεο
English Rose Yardley για γυναίκες Εικόνες English Rose Yardley για γυναίκες Εικόνες

English Rose από Yardley είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Γεράνι και τριαντάφυλλο; η μεσαία νότα είναι Λευκά άνθη; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων, καρυκεύματα και Μόσχος.

Γεράνι τριαντάφυλλο

Λευκά  άνθη

νότες ξύλων καρυκεύματα Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about English Rose by Yardley.

English Rose Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yardley English Rose fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yardley English Rose, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει English Rose by Yardley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για English Rose by Yardley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Fragile Eau de Toilette Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Avon Surreal Air-Val International Disney Minnie Mandarina Duck Mandarina Duck Oriflame Petal Quartz Guerlain Shalimar Eau de Parfum 2009 L`Erbolario Peonie Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Kendall Hart Charm! All My Children Krigler Juicy Jasmine 30 Love & Toast Paper Flower