Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Heritage Collection: Orange Blossom Yardley για γυναίκες

Heritage Collection: Orange Blossom Yardley για γυναίκες

σαπουνώδες
Heritage Collection: Orange Blossom Yardley για γυναίκες Εικόνες

Heritage Collection: Orange Blossom από Yardley είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Heritage Collection: Orange Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει Μόσχος και άνθος πορτοκαλιού Αφρικής.

Μόσχος άνθος πορτοκαλιού Αφρικής

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Heritage Collection: Orange Blossom by Yardley.

Heritage Collection: Orange Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yardley Heritage Collection: Orange Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yardley Heritage Collection: Orange Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Heritage Collection: Orange Blossom by Yardley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Heritage Collection: Orange Blossom by Yardley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Amarige Bvlgari Voile de Jasmin Fendi Palazzo Tom Tailor Ocean for Women Oriflame Petal Quartz Adrienne Vittadini AV Yves Saint Laurent Elle Shocking Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Regency Cosmetics Sultre Demeter Fragrance Heather L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) Burberry Burberry Sport Ice