Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Heritage Collection: Orange Blossom Yardley για γυναίκες

Heritage Collection: Orange Blossom Yardley για γυναίκες

σαπουνώδες
Heritage Collection: Orange Blossom Yardley για γυναίκες Εικόνες

Heritage Collection: Orange Blossom από Yardley είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Heritage Collection: Orange Blossom κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει Μόσχος και άνθος πορτοκαλιού Αφρικής.

Μόσχος άνθος πορτοκαλιού Αφρικής

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Heritage Collection: Orange Blossom by Yardley.

Heritage Collection: Orange Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yardley Heritage Collection: Orange Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yardley Heritage Collection: Orange Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Heritage Collection: Orange Blossom by Yardley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Heritage Collection: Orange Blossom by Yardley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Taylor Gardenia Celine Dion Paris Nights Salvador Dali Angelic Pink L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Serge Lutens Tubereuse Criminelle Paul & Joe Blanc Nina Ricci Capricci Myrurgia Promesa de Amor Gale Hayman So Delicious Women Antica Farmacista Magnolia, Orchid & Mimosa Kenzo Eau de Fleur de Yuzu Principessa Beauty Isolina