Σχεδιαστές » T-Z » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Legacy Yardley για άνδρες

θαλασσινό
salty
Legacy Yardley για άνδρες Εικόνες

Legacy από Yardley είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Το άρωμα περιέχει νότες μπαχαρικών, νότες ξύλων και θαλασσινό νερό.

νότες μπαχαρικών νότες  ξύλων θαλασσινό νερό

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Legacy by Yardley.

Legacy Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yardley Legacy fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yardley Legacy, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Legacy by Yardley. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Legacy by Yardley αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Bvlgari Aqva Pour Homme Puma Puma Create Man Monotheme Fine Fragrances Venezia Aqva Marina Paris Hilton Just Me for Man Yves Saint Laurent Kouros Summer Edition 2008 Lostmarch Aod Nicole Farhi Bleu Intense Davidoff Cool Water Woman Cool Summer Corine de Farme Longboard SunSet Liz Claiborne Curve Wave Black Phoenix Alchemy Lab The Malignant Dreams of Cthulhu in Love Black Phoenix Alchemy Lab Tony