Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Yohji Yamamoto pour Femme Yohji Yamamoto για γυναίκες

Yohji Yamamoto pour Femme Yohji Yamamoto για γυναίκες

Yohji Yamamoto pour Femme από Yohji Yamamoto είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Yohji Yamamoto pour Femme κυκλοφόρησε το έτος 2004. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Feisthauer. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Χαμομήλι, Μανταριν ορανζ και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και τριαντάφυλλο Τουρκίας; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Μόσχος.

κόλιανδρος Χαμομήλι Μανταριν ορανζ Κάρδαμο

γιασεμί τριαντάφυλλο Τουρκίας

Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Yohji Yamamoto pour Femme by Yohji Yamamoto.

Yohji Yamamoto pour Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Yohji Yamamoto pour Femme by Yohji Yamamoto. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Yohji Yamamoto pour Femme by Yohji Yamamoto αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Britney Spears Believe Escada Escada S Acqua di Biella Janca Montana Parfum d`Elle 2 Elizabeth Arden Green Tea Summer Benetton Essence of United Colors of Benetton Woman Shiseido Zen Summer O Boticario Floratta Emotion Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Biotherm Eau de Paradis Renato Balestra Diamante Nero Laila Bagge You Rock