Σχεδιαστές » T-Z » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

The Heart Is Deceitful Above All Things Yosh για γυναίκες και άνδρες

The Heart Is Deceitful Above All Things Yosh για γυναίκες και άνδρες

ρούμι

The Heart Is Deceitful Above All Things από Yosh είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες και άνδρες. The Heart Is Deceitful Above All Things κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 2000's. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Yosh Han. Το άρωμα περιέχει ρούμι, Μαύρο Σύκο, βάμμα του εδάφους, Βανιλια και Μασσσόια.

ρούμι Μαύρο Σύκο βάμμα του εδάφους Βανιλια Μασσσόια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about The Heart Is Deceitful Above All Things by Yosh.

The Heart Is Deceitful Above All Things Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yosh The Heart Is Deceitful Above All Things, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει The Heart Is Deceitful Above All Things by Yosh. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για The Heart Is Deceitful Above All Things by Yosh αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Chanel Allure eau de parfum Escada Escada Magnetism Thierry Mugler Angel Caprice de Star The Body Shop Vanilla Perfume Oil Les Parfums de Rosine Rose Praline Demeter Fragrance HOTKISS Sugar Addict L`Artisan Parfumeur Havana Vanille Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Laurence Dumont Creme Brulee Jill Stuart Vanilla Lust Playboy Play It Sexy Ulric de Varens Lily Prune Lily Gold