Σχεδιαστές » T-Z » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Zuma Yosh για γυναίκες και άνδρες

Zuma Yosh για γυναίκες και άνδρες

καρύδα
τροπικό

Zuma από Yosh είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Zuma κυκλοφόρησε το έτος 2013. Το άρωμα περιέχει Καρύδα, γιασεμί, σανδαλόξυλο, Εξωτικές λουλουδένιες νότες και εξωτικά ξύλα.

Καρύδα γιασεμί σανδαλόξυλο Εξωτικές λουλουδένιες νότες εξωτικά ξύλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zuma by Yosh.

Zuma Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yosh Zuma fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yosh Zuma, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zuma by Yosh. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zuma by Yosh αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Bvlgari Petits et Mamans Cerruti Cerruti 1881 Blanc Serge Lutens Iris Silver Mist Jette Joop Jette Paul Smith Sunshine Edition for Women Clean Wellness by Clean Harmony Comptoir Sud Pacifique Musc Alize MDCI Parfums Rose de Siwa Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Grossmith Shem - el- Nessim Alyssa Ashley Esoteric Montale Velvet Flowers