Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Antartic Yves Rocher για άνδρες

Antartic Yves Rocher για άνδρες

Antartic από Yves Rocher είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Antartic κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, μοσχοκάρυδο και μοσχοκάρφι; η νότα της βάσης είναι πατσουλί.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ

Λεβάντα μοσχοκάρυδο μοσχοκάρφι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Antartic by Yves Rocher.

Antartic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Antartic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Antartic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Antartic by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Antartic by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Aramis Aramis Life Calvin Klein CK One Versace Baby Blue Jeans Lacoste Booster Paco Rabanne Paco Kusado L'Eau de Kyoto Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia Smell Bent Debonair Lush Cinders Parfums Berdoues 1902 Naturelle Montgomery Taylor Paratus Anya`s Garden Light