Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Aztek Yves Rocher για άνδρες

Aztek Yves Rocher για άνδρες

κανέλα
απαλό πικάντικο

Aztek από Yves Rocher είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. Aztek κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, λάιμ, φασκόμηλο και δεντρολίβανο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, κύμινο, κόλιανδρος και Κανέλα; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, Κέδρος και λάβδανο Γαλλίας.

Περγαμόντο λάιμ φασκόμηλο δεντρολίβανο

μοσχοκάρυδο κύμινο κόλιανδρος Κανέλα

πατσουλί Κέδρος λάβδανο Γαλλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aztek by Yves Rocher.

Aztek Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Aztek fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Aztek, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aztek by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aztek by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Bond No 9 Fire Island Guerlain Eau de Lit Gres Ambre de Cabochard Prada No10 Myrrhe Missoni Missoni Al Haramain Perfumes Fakhrul Arab Lavanila Laboratories Pure Vanilla Adrienne Vittadini Adrienne Vittadini Jacques Fath Fath de Fath Xerjoff Shingl Black Phoenix Alchemy Lab Bette Noir Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent