Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Bois de Cèdre et Citron Vert Yves Rocher για άνδρες

Bois de Cèdre et Citron Vert Yves Rocher για άνδρες
Sponsored

Bois de Cèdre et Citron Vert Yves Rocher για άνδρες Εικόνες

Bois de Cèdre et Citron Vert από Yves Rocher είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Bois de Cèdre et Citron Vert κυκλοφόρησε το έτος 2015. Το άρωμα περιέχει Κέδρος, λάιμ και μέντα.

Κέδρος λάιμ μέντα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bois de Cèdre et Citron Vert by Yves Rocher.

Bois de Cèdre et Citron Vert Σχόλια Αρωμάτων

pleasure
pleasure

Το όνομα του δηλώνει και το περιεχόμενο του... Έντονη οξύτητα αρχικά, με κυρίαρχη νότα το λάιμ. Στη συνέχεια ο κέδρος μετριάζει την οξύτητα του και το κάνει πιο "μεστό". Δροσερό άρωμα με πολύ καλή διάρκεια. Επίσης πολύ αρρενωπό... Παρόλο που φοράω ανδρικά αρώματα, το συγκεκριμένο δεν το τόλμησα, οπότε θα το απολαύσω έμμεσα αφού ταιριάζει ωραία στον άνδρα μου...

Μερικοί υποστηρίζουν οτι μοιάζει με το Homme Nature... Κατά τη γνώμη μου, το Homme Nature ήταν ένα πιο πλούσιο άρωμα, με νότες γαρύφαλου και σανδαλόξυλου στη σύνθεση του που το διαφοροποιούσαν και υπερείχε κατά πολύ!

Nov
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Bois de Cèdre et Citron Vert fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Bois de Cèdre et Citron Vert, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bois de Cèdre et Citron Vert by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bois de Cèdre et Citron Vert by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Donna Karan DKNY Men Esprit Night Life Summer Edition Man Rochas Eau de Rochas Esteban Fureur d'agrumes Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Demeter Fragrance Earl Grey Tea Lorenzo Villoresi Acqua di Colonia O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Demeter Fragrance Mojito Norma Kamali Olive You DSH Perfumes For the Groom Demeter Fragrance Sushi