Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Cerisier en Fleurs Yves Rocher για γυναίκες

Cerisier en Fleurs Yves Rocher για γυναίκες

αμύγδαλο
Cerisier en Fleurs Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Cerisier en Fleurs Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Cerisier en Fleurs Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Cerisier en Fleurs Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες

Cerisier en Fleurs από Yves Rocher είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Cerisier en Fleurs κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου και πράσινο μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Άνθη Κερασιάς και Αμύγδαλο; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Μόσχος.

νότες πρασίνου πράσινο μανταρίνι

Άνθη Κερασιάς Αμύγδαλο

πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cerisier en Fleurs by Yves Rocher.

Cerisier en Fleurs Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Cerisier en Fleurs fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Cerisier en Fleurs, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cerisier en Fleurs by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cerisier en Fleurs by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Giorgio Armani Summer Mania Femme Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Caron Acaciosa Roxana Illuminated Perfume Rosa A Perfume Organic White Magik Kate Moss Wild Meadow Lisa Hoffman Madagarcar Orchid Henri Bendel Rare Mimosa Ebba Los Angeles Miss Danielle