Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Collection Été Yves Rocher για γυναίκες

Collection Été Yves Rocher για γυναίκες

Collection Été Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Collection Été Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες

Collection Été από Yves Rocher είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Collection Été κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ και λεμόνι; η μεσαία νότα είναι άνθη κίτρου; η νότα της βάσης είναι νότες ξύλων.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ λεμόνι

άνθη κίτρου

νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Collection Été by Yves Rocher.

Collection Été Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Collection Été fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Collection Été, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Collection Été by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Collection Été by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Cafe Parfums Cafe Iced Pour Homme Givenchy Eau Torride Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Roccobarocco Gold Jeans Izod Izod Hermes Concentre d`Orange Verte Fresh Citron de Vigne Miller Harris Fleurs de Bois Patyka Hesperide Norma Kamali Olive You M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Florascent Aqua Aromatica Regia