Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Comme une Evidence A New Day Dawns Yves Rocher για γυναίκες

Comme une Evidence A New Day Dawns Yves Rocher για γυναίκες

ξινό

Comme une Evidence A New Day Dawns από Yves Rocher είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Comme une Evidence A New Day Dawns κυκλοφόρησε το έτος 2006. Η νότα κορυφής είναι ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί, βρύα δριός και Μόσχος.

ραβέντι

τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

πατσουλί βρύα δριός Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Comme une Evidence A New Day Dawns by Yves Rocher.

Comme une Evidence A New Day Dawns Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Comme une Evidence A New Day Dawns by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Comme une Evidence A New Day Dawns by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Estée Lauder Knowing Avon Timeless Christian Dior Dior Dior Memo Lalibela Breil Milano Breil Milano Fragrance for Woman Krizia Krizia Donna Istinto Perfumer`s Workshop Samba Nova Jean Patou L`Heure Attendue Versace VE Pascal Morabito Or Noir Auguste Esprit de Chine Princesse Marina De Bourbon A La Francaise