Σχεδιαστές » T-Z » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Diamella Yves Rocher για γυναίκες

αλδεϋδικό
σαπουνώδες
Diamella Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες

Diamella από Yves Rocher είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Diamella κυκλοφόρησε το έτος 1984. Το άρωμα περιέχει Αλδεϋδες, Νότες Ανθών, νότες ξύλων και δρυς βρύα.

Αλδεϋδες Νότες Ανθών νότες ξύλων δρυς βρύα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Diamella by Yves Rocher.

Diamella Σχόλια Αρωμάτων

Rosepetals
Rosepetals

Η Diamella είναι ένα συπρέ διαμάντι. Ροδόξυλο , νότες πράσινου γρασιδιού, αλδεϋδες , oak moss(κανονικό-πραγματικό) , άνθη !
Αληθινό διαμάντι. Σαν τους θησαυρούς που έχουν εκλείψει.

Sep
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Diamella fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Diamella, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Diamella by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Diamella by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Balenciaga Le Dix Perfume Lancetti Lancetti Femme Pierre Cardin Emotion Tom Ford White Patchouli Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Van Cleef & Arpels Oriens Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Amoureuse In Love Corine de Farme Camelia Jessica Simpson Fancy Nights Marbert Scarf Guess Guess Original O Boticario Sensuelle Essence