Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο « Ομάδες

FlowerParty Yves Rocher για γυναίκες

FlowerParty Yves Rocher για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

τροπικό
FlowerParty Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες FlowerParty Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες FlowerParty Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες

FlowerParty από Yves Rocher είναι ένα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. FlowerParty κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Philippe Romano. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι βάμμα ρόδου και λίτσι; η νότα της βάσης είναι Βανιλια.

πορτοκάλι Μανταριν ορανζ

βάμμα ρόδου λίτσι

Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about FlowerParty by Yves Rocher.

FlowerParty Σχόλια Αρωμάτων

FlowerParty by Yves Rocher 2.50 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher FlowerParty fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher FlowerParty, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει FlowerParty by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για FlowerParty by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Φρουτενιο Γκουρμε Λουλουδενιο
Estée Lauder Pleasures Delight Le Prince Jardinier Ciel, Mon Jardin! Mojo Be Candy Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy IVR Swiss Group Eaudesalpes Mora & Almizcle (HIDRATANTE) B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Vera Wang Glam Princess Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Lancome Chrysalide Now or Never Parfums DelRae Emotionnelle Ramon Molvizar Art & Gold & Perfume