Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη « Ομάδες

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Yves Rocher για γυναίκες και άνδρες

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Yves Rocher για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu από Yves Rocher είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fraicheur Vegetale Cedre Bleu κυκλοφόρησε το έτος 2003. Το άρωμα περιέχει Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fraicheur Vegetale Cedre Bleu by Yves Rocher.

Fraicheur Vegetale Cedre Bleu Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

Ετυχε να το μυρίσω και είναι πολύ δροσερό άρωμα έλατου σαν να βρίσκεσαι σε ένα δάσος από έλατα.
Είναι για χειμώνα καλοκαίρι και unisex.

Feb
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Fraicheur Vegetale Cedre Bleu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fraicheur Vegetale Cedre Bleu by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fraicheur Vegetale Cedre Bleu by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Max Deville Camera On Givenchy Eau de Vetyver Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Bond No 9 Riverside Drive Montale Sandal Sliver Etat Libre d`Orange Secretions Magnifiques Xerjoff Homme Le Labo Vanille 44 Paris Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Ava Luxe Bois Fonce Galimard Bel Canto Anicka Yi & Maggie Peng Shigenobu Twilight