Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher για γυναίκες και άνδρες

Fraicheur Vegetale Verveine Yves Rocher για γυναίκες και άνδρες

ξινό

Fraicheur Vegetale Verveine από Yves Rocher είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Fraicheur Vegetale Verveine κυκλοφόρησε το έτος 2003. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, Αμάλφι λεμόνι, Βερβένα λέμόν και αγιόκλημα.

Μόσχος Αμάλφι λεμόνι Βερβένα λέμόν αγιόκλημα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Fraicheur Vegetale Verveine by Yves Rocher.

Fraicheur Vegetale Verveine Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Fraicheur Vegetale Verveine, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Fraicheur Vegetale Verveine by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Fraicheur Vegetale Verveine by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Summer 2006 Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2007 Homme Corinne Cobson Love Etc Clean Clean Provence Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Ginestet Sauvignonne Miller Harris Le Petit Grain Xerjoff Kobe Lush Icon Illume Happiology Bamboo & Agave Acqua di Parma Essenza di Colonia