Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Ispahan Yves Rocher για γυναίκες

Ispahan Yves Rocher για γυναίκες

Ispahan από Yves Rocher είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ispahan κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Μανταριν ορανζ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ και Νότες Ανθών; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , σπόρος Τόνκα, μοσχοκάρυδο και Βανίλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ

γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ Νότες Ανθών

Βενζόη σπόρος Τόνκα μοσχοκάρυδο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ispahan by Yves Rocher.

Ispahan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Ispahan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Ispahan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ispahan by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ispahan by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Giorgio Armani Armani Code Sheer Avon In Bloom Montale Aoud Damascus Mariah Carey M Bond No 9 Chinatown Ted Lapidus Lapidus Woman Saint Amour Si Pure Summer La Perla Charme Lace Collection Ayala Moriel Indigo Gres Cabotine Moon Flower Ebba Los Angeles Miss Natasha Nikos Sculpture Delicate Fleur