Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

θαλασσινό
κίτρινο φλόραλ
aquatic
Ming Shu Fleur de l'Aube Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες

Ming Shu Fleur de l'Aube από Yves Rocher είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ming Shu Fleur de l'Aube κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι πιπέρι και θαλασσινές νότες; οι μεσαίες νότες είναι νούφαρο και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Βανίλια.

πιπέρι θαλασσινές νότες

νούφαρο Υλάνγκ Υλάνγκ

σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ming Shu Fleur de l'Aube by Yves Rocher.

Ming Shu Fleur de l'Aube Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Ming Shu Fleur de l'Aube, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ming Shu Fleur de l'Aube by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ming Shu Fleur de l'Aube by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Victoria`s Secret Chiffon Peony Freesia Caron Tubereuse Faith Hill True Oriflame Miss O Club Prive Gianfranco Ferre Ferre Rose Parfums Berdoues Violette Cherie Korloff Paris Kn°III O Boticario Floratta in Blue Principessa Beauty Isolina Bath and Body Works Butterfly Flower Avon Urban Flowers Paris Ormonde Jayne Tiare