Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher για γυναίκες

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher για γυναίκες

Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Moment de Bonheur L`Eau Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες

Moment de Bonheur L`Eau από Yves Rocher είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Moment de Bonheur L`Eau κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Η νότα κορυφής είναι Μήλο; η μεσαία νότα είναι τριαντάφυλλο; η νότα της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Μήλο

τριαντάφυλλο

Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moment de Bonheur L`Eau by Yves Rocher.

Moment de Bonheur L`Eau Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Moment de Bonheur L`Eau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moment de Bonheur L`Eau by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moment de Bonheur L`Eau by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict 2 Givenchy L`Interdit 2003 Van Cleef & Arpels Les Saisons Été s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Lanvin Rumeur 2 Rose Ella Mikao Yujin Pure Missoni Aria Missoni Jacadi Jacadi Fille Celine Dion Sensational Moment Guepard Miss Guepard Sarah Horowitz Parfums Perfect Bliss Sarantis B.U. Dreamy