Σχεδιαστές » T-Z » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Monoi Eau des Vahines Yves Rocher για γυναίκες

καρύδα
κίτρινο φλόραλ
Monoi Eau des Vahines Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες

Monoi Eau des Vahines από Yves Rocher είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Monoi Eau des Vahines κυκλοφόρησε το έτος 2012. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Nathalie Gracia-Cetto. Το άρωμα περιέχει Υλάνγκ Υλάνγκ, Βανίλια, Καρύδα και λουλούδι τιαρέ.

Υλάνγκ Υλάνγκ Βανίλια Καρύδα λουλούδι τιαρέ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Monoi Eau des Vahines by Yves Rocher.

Monoi Eau des Vahines Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Monoi Eau des Vahines fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Monoi Eau des Vahines, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Monoi Eau des Vahines by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Monoi Eau des Vahines by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Βανιλια Ανατολης
Boucheron Jaipur Saphir Thierry Mugler Innocent Lancome Miracle Forever Aquolina Chocolovers Liz Claiborne Spark Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison L`Occitane en Provence Eau Maman & Bebe Demeter Fragrance Vanilla Cake Batter Demeter Fragrance Never Lonely Corine de Farme M'zelle Pomme d'Amour Sage Machado Onyx Des Filles a la Vanille Vanille