Σχεδιαστές » T-Z » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Nature Millenaire pour Homme Yves Rocher για άνδρες

Nature Millenaire pour Homme Yves Rocher για άνδρες

καπνιστό
κανέλα

Nature Millenaire pour Homme από Yves Rocher είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Nature Millenaire pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christophe Raynaud. Το άρωμα περιέχει πορτοκάλι , Κανέλα, κόλιανδρος, Βενζόη , θυμίαμα, Κέδρος, Περγαμόντο, Κάρδαμο και Μύρο.

πορτοκάλι Κανέλα κόλιανδρος Βενζόη θυμίαμα Κέδρος Περγαμόντο Κάρδαμο Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Nature Millenaire pour Homme by Yves Rocher.

Nature Millenaire pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Nature Millenaire pour Homme by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Nature Millenaire pour Homme by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Jacomo Paradox Green for Men Burberry Burberry London Special Edition for Men Stephanie de Saint-Aignan Tobacco Mucho Franck Olivier Forever for Him Linari Notte Bianca Ayala Moriel Vetiver Racinettes Basile Basile Young Uomo Michael Michalsky Michalsky for Men Smell Bent One Alfred Dunhill Dunhill for Men Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum Zara Il Homme