Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Neonatura Cocoon Yves Rocher για γυναίκες

Neonatura Cocoon Yves Rocher για γυναίκες

κακάο

Neonatura Cocoon από Yves Rocher είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Neonatura Cocoon κυκλοφόρησε το έτος 2004. Το άρωμα περιέχει Βανίλια, πατσουλί, Μαύρη Σοκολάτα και Κακάο.

Βανίλια πατσουλί Μαύρη Σοκολάτα Κακάο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Neonatura Cocoon by Yves Rocher.

Neonatura Cocoon Σχόλια Αρωμάτων

ntina
ntina

den miazi me kanena! magiko,mestirio,ton latrevo!alla kai avto exi katargifi,krima....

Jul
2012

Neonatura Cocoon by Yves Rocher 5.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Neonatura Cocoon fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Neonatura Cocoon, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Neonatura Cocoon by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Neonatura Cocoon by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Annick Goutal Myrrhe Ardente Memo Siwa Banana Republic Malachite Caron Bellodgia Sonia Rykiel Sonia Rykiel Prada No9 Benjoin Prada No10 Myrrhe Roja Dove Enslaved Paul & Joe Bleu Christina Aguilera X Pose Stardust Rasasi Oudh al Suifi Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade