Σχεδιαστές » T-Z » « Ομάδες

Ode a L`Amour Passionnement Yves Rocher για γυναίκες

Ode a L`Amour Passionnement Yves Rocher για γυναίκες

Ode a L`Amour Passionnement από Yves Rocher είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Ode a L`Amour Passionnement κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Πράσινο Μήλο και πιπέρι σιχουάν; η μεσαία νότα είναι δαμάσκηνο; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

Πράσινο Μήλο πιπέρι σιχουάν

δαμάσκηνο

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ode a L`Amour Passionnement by Yves Rocher.

Ode a L`Amour Passionnement Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ode a L`Amour Passionnement by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ode a L`Amour Passionnement by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Shiseido Zen Gold Shakira Amuleto Six Scents Six Scents 1 Alexandre Herchcovitch: Urban Tropicalia Royal Copenhagen Royal Copenhagen Musk Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 Pacifica Tuscan Blood Orange Washington Tremlett MPH (Miles Per Hour) Essentially Me Chypre Jalaine Amber Yves Rocher So Elixir Eau de Toilette Novae Plus Shinny Violet Madonna Nudes 1979 Masquerade