Σχεδιαστές » T-Z » Αρωματικο « Ομάδες

Samarkande Yves Rocher για άνδρες

Samarkande Yves Rocher για άνδρες

Samarkande από Yves Rocher είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Samarkande κυκλοφόρησε το έτος 1990. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, Γεράνι, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, τζίντζερ και Βασιλικός.

Λεβάντα Γεράνι πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας τζίντζερ Βασιλικός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Samarkande by Yves Rocher.

Samarkande Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Samarkande fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Samarkande, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Samarkande by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Samarkande by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Avon Individual Blue for Him Davidoff Cool Water Freeze Me Collistar Benessere Notte Riva L`Altra Follia Emilio Pucci Sole 149 Lanvin L`Homme Sport The Healing Garden Perfect Calm Animale Chaleur d`Animale pour Homme Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Taylor of London Calming Lavender Intelligent Nutrients Nurture