Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Shafali Fleur Rare Yves Rocher για γυναίκες

Shafali Fleur Rare Yves Rocher για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2

Shafali Fleur Rare από Yves Rocher είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Shafali Fleur Rare κυκλοφόρησε το έτος 1996. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και Νότες Ανθών; οι μεσαίες νότες είναι Λευκά άνθη και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Βανιλια και ρετσίνη.

Εσπεριδοειδή Νότες Ανθών

Λευκά  άνθη γιασεμί

Βανιλια ρετσίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Shafali Fleur Rare by Yves Rocher.

Shafali Fleur Rare Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

Ένα πολυτελέστατο ,κομψό και πλούσιο άρωμα.
Είναι πολύ σπάνιο για να το βρει κανείς...αποτελείται από ένα πολύτιμο , λευκό άνθος( μία ποικιλία γιασεμιού) ,το Σαφαλι, που βρίσκεται στην Ινδία και έχει δώσει το όνομα του στο άρωμα αυτό.
Είμαι πολύ τυχερή που το έχω στην συλλογή μου.
Μυρίζει γλυκά ,λευκά άνθη και η βάση του είναι πλούσια σε ρητίνες και βανίλια. Διαρκεί πάρα πολύ και είναι άκρως θηλυκό!

Aug
2012

Shafali Fleur Rare by Yves Rocher 4.50 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Shafali Fleur Rare fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Shafali Fleur Rare, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Shafali Fleur Rare by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Shafali Fleur Rare by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Stella in Two Amber Cacharel LouLou Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme Jean Patou Sublime Cacharel Lou Lou Blue Tova Beverly Hills Ambre D`Oro Animale Animale Animale Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Christian Dior J`Adore L`Or Lush Imogen Rose