Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Tendre Jasmin Yves Rocher για γυναίκες

Tendre Jasmin Yves Rocher για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 2 Το θέλω: 2

κίτρινο φλόραλ
Tendre Jasmin Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Tendre Jasmin Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Tendre Jasmin Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Tendre Jasmin Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Tendre Jasmin Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες Tendre Jasmin Yves Rocher για γυναίκες Εικόνες

Tendre Jasmin από Yves Rocher είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Tendre Jasmin κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι γιασεμί, Μανταριν ορανζ και λεμόνι; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι μιμόζα και γιασεμί.

γιασεμί Μανταριν ορανζ λεμόνι

γιασεμί

μιμόζα γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tendre Jasmin by Yves Rocher.

Tendre Jasmin Σχόλια Αρωμάτων

Anais
Anais

Άρωμα γιασεμί. Απλό και δελεαστικό. Τη σύνθεση υπογράφει ο Jacques Cavallier.

Dec
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Tendre Jasmin fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Tendre Jasmin, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tendre Jasmin by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tendre Jasmin by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Yves Rocher Voile d'Ambre Pierre Balmain Ambre Gris Tom Ford Violet Blonde L`Occitane en Provence Néroli & Orchidée Elie Saab L'Eau Couture Guerlain Mahora Lanvin Eclat d’Arpège Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Van Cleef & Arpels Reve Lancome Tresor In Love Hermes 24 Faubourg Eau Delicate Yves Rocher Iris Noir Thierry Mugler Mugler Cologne Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Cuir Amethyste Burberry London Moschino Moschino Funny! L`Occitane en Provence Pivoine Flora (2015) Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - A Travers Le Miroir Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Lys Carmin Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3