Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο « Ομάδες

Venise Yves Rocher για γυναίκες

Venise Yves Rocher για γυναίκες

Venise από Yves Rocher είναι ένα Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Venise κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, πατσουλί, Βέτιβερ, θυμίαμα και Βανίλια.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ πατσουλί Βέτιβερ θυμίαμα Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Venise by Yves Rocher.

Venise Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Venise fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Venise, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Venise by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Venise by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολιτικο
Montale Ginger Musk Mauboussin Mauboussin Topaze Sonia Rykiel Sonia Rykiel The Body Shop Satsuma Perfume Oil Al Haramain Perfumes Attar Al Kaaba E. Coudray Ambre et Vanille Houbigant Monsieur Musk Paolo Gigli Excentrique pour Homme Ava Luxe Madame X Comme des Garcons Glitter Amouage Tribute Ava Luxe Ambre Fonce