Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Yria Yves Rocher για γυναίκες

Yria Yves Rocher για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

Yria από Yves Rocher είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Yria κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Laurent Bruyere. Οι νότες κορυφής είναι κόλιανδρος, Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, γαρδένια, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί και Βανίλια.

κόλιανδρος Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

μανόλια γαρδένια γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Yria by Yves Rocher.

Yria Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Rocher Yria fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Rocher Yria, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Yria by Yves Rocher. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Yria by Yves Rocher αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Insolence Escada Sunset Heat Laura Biagiotti Emotion S. Cute Love Berry Red Victoria`s Secret Back to Pink Gai Mattiolo That's Amore! Lei Candie`s Candie`s Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Kylie Minogue Pink Sparkle Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne Anna Sui Forbidden Affair Rituals No. 04 Violet & White Lily