Σχεδιαστές » T-Z » Λουλουδενιο « Ομάδες

Baby Doll Candy Pink Yves Saint Laurent για γυναίκες

Baby Doll Candy Pink Yves Saint Laurent για γυναίκες

ξινό
Baby Doll Candy Pink Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες Baby Doll Candy Pink Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Baby Doll Candy Pink από Yves Saint Laurent είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Baby Doll Candy Pink κυκλοφόρησε το έτος 2005. Το άρωμα περιέχει Γαρύφαλλο, τζίντζερ, ραβέντι, φρέζια, λευκό τριαντάφυλλο, γκρειπ φρουτ, κόκκινη σταφίδα, Κέδρος και γρεναδίνη.

Γαρύφαλλο τζίντζερ ραβέντι φρέζια λευκό τριαντάφυλλο γκρειπ φρουτ κόκκινη σταφίδα Κέδρος γρεναδίνη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baby Doll Candy Pink by Yves Saint Laurent.

Baby Doll Candy Pink Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baby Doll Candy Pink by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baby Doll Candy Pink by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Annick Goutal Le Jasmin Reminiscence Anjali Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Blumarine Blu Antonio Puig Barbie Pink Fragonard Freesia Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Strange Invisible Perfumes Epic Gardenia Mistral Verbena Flower Le Jardin Retrouve Rose Trocadéro Donna Karan Pure DKNY