Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Baiser de Cinema Yves Saint Laurent για γυναίκες

Baiser de Cinema Yves Saint Laurent για γυναίκες

αμύγδαλο
Baiser de Cinema Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Baiser de Cinema από Yves Saint Laurent είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Baiser de Cinema κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει Κλημεντίνη, Κυκλάμινο, Αμύγδαλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια, Αμαρυλις, παιώνια και γιασεμί.

Κλημεντίνη Κυκλάμινο Αμύγδαλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια Αμαρυλις παιώνια γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Baiser de Cinema by Yves Saint Laurent.

Baiser de Cinema Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Baiser de Cinema fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Baiser de Cinema, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Baiser de Cinema by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Baiser de Cinema by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

FCUK FCUK Her Gloria Vanderbilt Vanderbilt Avon True Glow Nightfall La Maison de la Vanille Vanille Divine des Tropiques Leonard Fashion Les Nereides Fleur Poudree de Musc Bath and Body Works Black Amethyst Jeanne Arthes Sultane Fairy Rose Liz Claiborne Liz Alexandra de Markoff Alexandra Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Givenchy Play For Her