Σχεδιαστές » T-Z » Βανιλια Ανατολης « Ομάδες

Black Opium Nuit Blanche Yves Saint Laurent για γυναίκες

Το έχω: 4 Το θέλω: 3

καφές
Black Opium Nuit Blanche Yves Saint Laurent για γυναίκες Βίντεο
Black Opium Nuit Blanche Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες Black Opium Nuit Blanche Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες Black Opium Nuit Blanche Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες Black Opium Nuit Blanche Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες Black Opium Nuit Blanche Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες Black Opium Nuit Blanche Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Black Opium Nuit Blanche από Yves Saint Laurent είναι ένα Βανιλια Ανατολης άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Black Opium Nuit Blanche κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι ρύζι, πιπέρι μπέρμπον και Γλυκάνισο; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, Καφές, παιώνια και κόλιανδρος; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, σανδαλόξυλο, λευκός μόσχος, Καραμέλα και γάλα.

ρύζι πιπέρι μπέρμπον Γλυκάνισο

άνθη πορτοκαλιάς Καφές παιώνια κόλιανδρος

Βανίλια σανδαλόξυλο λευκός μόσχος Καραμέλα γάλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Black Opium Nuit Blanche by Yves Saint Laurent.

Black Opium Nuit Blanche Σχόλια Αρωμάτων

Peggy.Elle
Peggy.Elle

Ειναι ευχάριστο και αισθησιακό χωρίς να ειναι αποπνικτικό. Γλυκο κατα την αποψη μου. Εχει πολυ καλη διαρκεια.
Δεν ξεχωριζει ομως, δεν εχει καποια ιδιαιτεροτητα. Αν σας αρεσουν τα γλυκα,απλα αρωτα go for it. Safe choice

Jan
2017
ariadnh

Να συμπληρωσω πως περα απο την κρεμα σωματος,κυκλοφορει κ το λαδακι του αρωματος το οποιο κ ειναι εξαιρετικο...!!!Δε χρειαζεται καν να φορεσεις το αρωμα!

Mar
ariadnh

Δε συνηθιζα ποτε να φοραω τετοιου ειδους αρωματα κ ομολογω πως δεν ηταν ποτε κ ιδιαιτερα του γουστου μου.Παραδεχομαι ομως πως μολις ετυχε να ψεκαστει πανω μου το συγκεκριμενο αρωμα,ενθουσιαστηκα!!!Μου αρεσε τοσο πολυ που την επομενη κιολας μερα πηγα κ το αγορασα!Ερωτευτηκα το συνδυασμο πορτοκαλιου κ καφε καθως κ τη νοτα του λευκου μοσχου που αναδυεται στο τελος!!!Μεγαλη διαρκεια κ παρ'ολο που ειναι βαρυ αρωμα,εαν χρησιμοποιηθει με μετροδυο-τρεις ψεκασμοι,δεν ειναι καθολου αποπνικτικο!Εξαιρετικη σημιουργια κ μια αγορα που με ενθουσιασε!Το κυριοτερο;Αισθανομαι τοσο ομορφα κ σαγηνευτικη οταν το φοραω...ακομα κ αν ειμαι με τις πυτζαμες!!!

Mar
Μιλένα
Μιλένα

Είναι λίγο πιο απαλό από το black opium. Μοιάζουν όμως πάρα πολύ.

Feb
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Black Opium Nuit Blanche by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Black Opium Nuit Blanche by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Christian Dior Pure Poison Yves Saint Laurent Cinema Narciso Rodriguez Narciso Chanel Allure eau de parfum Chanel Coco Mademoiselle Tom Ford Black Orchid Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Christian Dior Dior Addict Bvlgari BLV Donna Karan Cashmere Mist Giorgio Armani Si Lancome La Nuit Tresor Christian Dior Dior Addict Eau de Parfum (2014) Christian Dior J`Adore L`Or Estée Lauder Modern Muse Nuit Chloe Chloe Roses De Chloe Chloe Love Chanel Chance Eau de Parfum Tom Ford Noir Pour Femme Chloe Love Eau Intense