Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Body Kouros Yves Saint Laurent για άνδρες

Το έχω: 5 Το είχα : 4 Το θέλω: 2

καπνιστό
Body Kouros Yves Saint Laurent για άνδρες Εικόνες

Body Kouros από Yves Saint Laurent είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Body Kouros κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Annick Menardo. Οι νότες κορυφής είναι Ευκάλυπτος και θυμίαμα; οι μεσαίες νότες είναι Κέδρος Κίνας και φασκόμηλο; η νότα της βάσης είναι Βενζόη .

Ευκάλυπτος θυμίαμα

Κέδρος Κίνας φασκόμηλο

Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Body Kouros by Yves Saint Laurent.

Body Kouros Σχόλια Αρωμάτων

PANAGIOTIS1992
PANAGIOTIS1992

ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΑΡΩΜΑ.ΜΟΥ'ΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΚΟΜΠΛΙΜΕΝΤΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΝ Σ'ΑΠΟΣΤΑΣΗ 2-3 ΜΕΤΡΩΝ(ΠΑΝΤΑ 2 ΨΕΚΑΣΙΕΣ ΦΟΡΩ),
ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΑΠ'ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΦΟΡΕΣΑ.

May
2014

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Body Kouros fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Body Kouros, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Body Kouros by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Body Kouros by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Chanel Antaeus Burberry London for Men Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Eau Extreme Aramis Aramis Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Van Cleef & Arpels Midnight in Paris Yves Saint Laurent Kouros Hermes Un Jardin En Mediterranee Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Giorgio Armani Sensi Paco Rabanne 1 Million Giorgio Armani Armani Code Joop! Joop! Homme Moschino Cheap & Chic I Love Love Yves Saint Laurent M7 Guerlain L'Instant Magique Calvin Klein Obsession for Men Dolce&Gabbana D&G Light Blue