Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Cinema Festival Yves Saint Laurent για γυναίκες

Cinema Festival Yves Saint Laurent για γυναίκες

Το έχω: 1 Το είχα : 1

Cinema Festival από Yves Saint Laurent είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cinema Festival κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, Ανθός Αμυγδάλου και λεμόνι Ιταλίας; οι μεσαίες νότες είναι Αμαρυλις, γιασεμί και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Βανίλια και λευκός μόσχος.

Μανταριν ορανζ Ανθός Αμυγδάλου λεμόνι Ιταλίας

Αμαρυλις γιασεμί λουλούδι τιαρέ

Κεχριμπάρι Βανίλια λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cinema Festival by Yves Saint Laurent.

Cinema Festival Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Cinema Festival fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Cinema Festival, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cinema Festival by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cinema Festival by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Calvin Klein Obsession Sheer Tom Ford Black Orchid Vivienne Westwood Anglomania Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Ineke Evening Edged In Gold NafNaf NafNaf Corday Toujours Moi Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3