Σχεδιαστές » T-Z » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Elle Edition Collector Yves Saint Laurent για γυναίκες

Elle Edition Collector Yves Saint Laurent για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Elle Edition Collector Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Elle Edition Collector από Yves Saint Laurent είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Elle Edition Collector κυκλοφόρησε το έτος 2010. Η νότα κορυφής είναι γκρειπ φρουτ; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και ροζ πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι και Βενζόη.

γκρειπ φρουτ

γιασεμί ροζ πιπέρι

Κεχριμπάρι Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elle Edition Collector by Yves Saint Laurent.

Elle Edition Collector Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Elle Edition Collector fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Elle Edition Collector, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elle Edition Collector by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elle Edition Collector by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Miracle Intense Estée Lauder Tuscany Per Donna Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Nero & Vaniglia Ralph Lauren Lauren Style Cacharel Noa L`Eau de Parfum Ted Lapidus TL Pour Elle Jean Paul Gaultier Classique L`Eau d`Ete Sans Alcohol Paris Hilton Siren DSH Perfumes The Color Orange Space NK Champaca Rasasi Mezyuna Alta Moda Midnight Dreams