Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Elle Intense Eau de Parfum Yves Saint Laurent για γυναίκες

Elle Intense Eau de Parfum Yves Saint Laurent για γυναίκες

Το είχα : 1

Elle Intense Eau de Parfum Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες Elle Intense Eau de Parfum Yves Saint Laurent για γυναίκες Εικόνες

Elle Intense Eau de Parfum από Yves Saint Laurent είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Elle Intense Eau de Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι βατόμουρο και λίτσι; οι μεσαίες νότες είναι κόκκινα μούρα, γιασεμί και ίριδα; οι νότες της βάσης είναι Βενζόη , Κεχριμπάρι και πατσουλί.

βατόμουρο λίτσι

κόκκινα μούρα γιασεμί ίριδα

Βενζόη Κεχριμπάρι πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elle Intense Eau de Parfum by Yves Saint Laurent.

Elle Intense Eau de Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elle Intense Eau de Parfum by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elle Intense Eau de Parfum by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

s.Oliver s.Oliver Selection for Woman Parah Parah Woman Tous Baby Michel Klein Comedie Michel Klein Fragonard Soleil Christina Aguilera Inspire Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Erox Realm Women Paul Sebastian Casual for Men Girard New York Nights Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne Galimard Galimard Star