Σχεδιαστές » T-Z » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Elle Summer Fragrance 2008 Yves Saint Laurent για γυναίκες

Elle Summer Fragrance 2008 Yves Saint Laurent για γυναίκες

Elle Summer Fragrance 2008 από Yves Saint Laurent είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Elle Summer Fragrance 2008 κυκλοφόρησε το έτος 2008. Elle Summer Fragrance 2008 έχει δημιουργηθεί από Olivier Cresp και Jacques Cavallier. Οι νότες κορυφής είναι παιώνια, τζίντζερ και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, βατόμουρο και κόκκινα μούρα; οι νότες της βάσης είναι παιώνια, Μόσχος, Βέτιβερ και πατσουλί.

παιώνια τζίντζερ μανταρίνι

φρέζια βατόμουρο κόκκινα μούρα

παιώνια Μόσχος Βέτιβερ πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elle Summer Fragrance 2008 by Yves Saint Laurent.

Elle Summer Fragrance 2008 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Yves Saint Laurent Elle Summer Fragrance 2008, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elle Summer Fragrance 2008 by Yves Saint Laurent. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elle Summer Fragrance 2008 by Yves Saint Laurent αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Roberto Cavalli Just Cavalli Her Ghost Ghost Candie`s Heartbreaker Morgane le Fay Yellow Escada Escada Marine Groove Maitre Parfumeur et Gantier Rose Muskissime Maitre Parfumeur et Gantier Soie Rouge Marc O`Polo Marc O`Polo Women Rasasi Hope Miller et Bertaux Bois de Gaiac et Poire Fragonard Etoile Ulric de Varens Varens & Moi  L'Emotion